Güncel Haberler - Etkinlikler

 

Çanakkale Ruhunu Günümüze Taşıyorlar

Çanakkale Zaferinin 98. yıldönümü nedeniyle gerçekleştirdiği Çanakkale Panoramik Sergisi ile Dönmeyi Düşünmediler isimli tiyatro oyunu, o günlerde yaşanan mücadeleyi anlatarak katılımcılara duygusal
 

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Çanakkale Zaferi’nin 98. yıldönümü nedeniyle gerçekleştirdiği Çanakkale Panoramik Sergisi ile Dönmeyi Düşünmediler isimli tiyatro oyunu, o günlerde yaşanan mücadeleyi anlatarak katılımcılara duygusal anlar yaşatıyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Çanakkale Zaferi’nin 98. yıldönümü nedeniyle gerçekleştirdiği Çanakkale Panoramik Sergisi ile Dönmeyi Düşünmediler isimli tiyatro büyük ilgi görüyor.
 

Konya Büyükşehir Belediyesi Mevlana Kültür Merkezi’nde açılışı AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Kabakçı, Konya Valisi Aydın Nezih Doğan, Garnizon Komutanı Tümgeneral Yılmaz Özkaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ve protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen Çanakkale Panoramik Sergisi’nde Çanakkale Savaşları’nda yaşanan mücadele canlandırılarak ziyaretçilere bilgi veriliyor.
 
Mevlana Kültür Merkezi Sultan Veled Salonu’nda günde 3 kez oynanan Dönmeyi Düşünmediler isimli tiyatro ise başta öğrenciler olmak üzere Konyalılardan yoğun ilgi görüyor.
 
4 günde yaklaşık 10 bin kişinin izlediği ve duygusal anlar yaşadığı oyun 23 Mart Cumartesi akşamına kadar izlenebilecek.
 
Haberler Sayfasına Geri Dön <<<