Güncel Haberler - Etkinlikler

 

KSO Başkanı Büyükhelvacıgilden Teşekkür Ziyareti

Konya Sanayi Odası Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, teşekkür ziyaretleri kapsamında Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyüreki ziyaret etti.
 
 Konya Sanayi Odası Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, teşekkür ziyaretleri kapsamında Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’i ziyaret etti.

Konya Sanayi Odası Başkanı olarak görev yaptığı 8 yıllık süreçte Konya’ya hizmet etmeye gayret ettiklerini dile getiren Tahir Büyükhelvacıgil, kendilerine verdiği destekten dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’e teşekkür etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek de, Büyükhelvacıgil’in her sanayici ile bire bir ilgilendiğini, herkesin derdiyle dertlendiğini belirterek, “Konya’mıza büyük hizmetlerde bulundunuz. Konya’mıza Bilim Merkezi’nin kazandırılmasında en önemli pay size ait. Hizmetleriniz nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda Başkan Akyürek Büyükhelvacıgil’e çini sikke hediye ederken; Büyükhelvacıgil de Başkan Akyürek’e günün anısına plaket ve 8 yılı özetleyen bir kitap takdim etti.

 
Haberler Sayfasına Geri Dön <<<